تور مجازی گوگل مجتمع بین الحرمین در مرحله آماده سازی است و به زودی روی وبسایت قرار داده خواهد شد.
 تور مجازی گوگل (Google Virtual Tour) که به آن گوگل بیزنس ویو، (Google Business View, Google See Inside) هم می‌گویند، با بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد گوگل استریت ویو (Google Street View) به شما کمک می‌کند تا حضور پر رنگ تری در نتایج جستجوی گوگل (به خصوص بر روی نقشه گوگل) و همچنین محتوای غنی تری برای موتور جستجوگر گوگل داشته باشید و البته تصاویر و تور مجازی شما نیز در نقشه گوگل به بهترین شکل ممکن در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
  تور مجازی گوگل با پوشش دادن تمامی ابعاد و زوایای محیطی باعث ایجاد حس اطمینان در مشتریان میگردد و تصمیم گیری برای انتخاب را سریعتر میکند. آمارهای رسمی منتشر شده از سمت خود گوگل نیز شاهدی بر این ادعاست که میزان جذب مشتری در کسب و کارهای مجهز شده به تور مجازی گوگل می تواند دست کم تا دو برابر بیشتر از سایرین باشد.
 بسیاری از مشتریان علاقه مند به جمع آوری اطلاعات محیطی و رفع حس کنجکاوی‌شان میباشند ، لذا وجود تور مجازی این امکان را به آنها می‌دهد که فضاهایی که تا به حال ندیده اند را از نزدیک و به صورت واقعی مشاهده کنند و این احتمال وجود دارد که در آینده در گروه مشتریان آن مجموعه قرار بگیرند.